אודותי

 

odot

שמי חיה ויקטוריה משעני,

מומחית הפנג שוואי ועיצוב החלל.

עוסקת בעיצוב פנים והום סטיילינג בהתאם למפת הבית.

מעבירה סדנאות לימוד פנג שוואי בסיסי לקבוצות.

מנחה ומלווה אנשים לעבור שינוי בביתם תוך התבוננות פנימית אל תוך הבית שלהם, השינוי שהם עוברים משפיע גם על השינוי הפנימי ומעצים אותם.

 

אני מאמינה שאדם וסביבה צועדים יחד יד ביד.

עם השנים פיתחתי רגישות גבוהה ואינטואיציה מחודדת שמסייעים לי למצוא פתרונות יצירתיים עפ"י כללי הפנג שוואי ולהשתמש בהם כ"תיקונים" שיש לבצע במטרה לשפר את רמת האנרגיה במרחב. לא משנה באיזה שלב בחיים אתם נמצאים, בין אם אתם:

  • מתכננים לרכוש בית חדש.
  • גרים בבית משלכם.
  • רוצים לשפץ את הבית ואין לכם מושג איך להתחיל.
  • גרים בדירה שכורה.
  • אתם משפחה בתחילת הדרך.
  • אתם בעלי עסק שרוצים לקדם את העסק שלכם, או שכירים שרוצים קידום וקריירה.

חשוב שתדעו, הכל אפשרי ושאפשר לעשות שינויים "כמעט" בכל מצב ותמיד עדיף עכשיו מאשר אף פעם לא!!!

אני פועלת מתוך ידיעה ברורה ומניסיון רב שנים ש"משנה מקום משנה מזל", (משלי ב'), החזון שלי הוא לעורר אצל אנשים רבים את המודעות שסביבה יכולה להשפיע על נפש האדם, על בריאותו ועל מערכות היחסים הבינאישיים שלו.

אני פועלת מתוך גישה חמה, הכלה והבנה לנפש האדם ומצליחה לגעת באנשים ולעורר בהם מודעות להשפעת הסביבה על אורח חייהם.

בעזרת תכנון נכון ודרכים פשוטות ביותר של שינויים קטנים במרחב, אפשר להגיע לתוצאות גדולות שמשפיעות בתחום הפרטי, המשפחתי, החברתי והעסקי.

בכל בית או עסק, יש למצוא את האזורים הטובים ולטפל בהם כך שיאפשרו תמיכה והרמוניה למי שחי בו. את האזורים החלשים אנרגטית רצוי מאוד לנטרל כך שלא יורגשו ושהשפעתם תהיה מינורית על בעלי הבית.

בסופו של דבר כולנו שואפים ורוצים לחיות חיי משפחה מאושרים, להצליח בעסקים, לחיות בזוגיות מאושרת, לגדל ילדים בריאים ומצליחים להגשים את החלומות שלנו ובכלל לחיות בשפע ובאושר.

 

על הפנג שוואי:

כמה פעמים חשבתם או רציתם לעשות שינוי בסביבתכם הקרובה ולא עשיתם מתוך חשש להפוך את הסדרים, לשנות את הידוע והמוכר? סוג כזה של פחד שלא מאפשר לזרום ולשנות?

הפנג שוואי הינה שיטה המבוססת על יידע פילוסופי סיני, שבמהלך השנים הפך למחקר מדעי האומר שחומר, צבע וצורה מעבירים אלינו אנרגיה ויש להם השפעה ישירה על ההתנהגות שלנו ועל אורח חיינו.

השיטה מלמדת כיצד להתנהל במרחב, להתייחס ולהשתמש לחומרים בצורה נכונה, לשים לב לפרטים הקטנים ולהשפעתם ולארגן את הסביבה שתהיה עבורנו תומכת, מעצימה ומאפשרת שגשוג והצלחה.

המטרה בייעוץ עפ"י שיטה זו היא למצות את הפוטנציאל האנרגטי שיש מרחב כך שייתן מענה לצרכים ולתועלות האישיות שלנו, לשפר את מערכת היחסים הבינאישית והזוגית, לזמן לחיינו שפע כלכלי ורוחני, לחזק את הבריאות, לעורר את התשוקה בחיים, לעודד קידום ופרסום, פוריות, ילדים ועוד...

מוזמנים ליצור קשר :050-7723774