טיהור אנרגטי בבית ובמשרד – פנג שואי

טיהור אנרגטי לבית או למשרד

כל יום שתבחרו בו הוא בעצם זמן להתחדשות, לניקיון, לטיהור הבית ולעריכת חשבון נפש.

בפעולת הטיהור אנו יוצרים לעצמנו תחושת התחדשות, יצירת מציאות ויכולת לשינוי, הכל נמצא בידנו. בסוף הטיהור אופפת אותנו הרגשה טובה ואנו מתמלאים באנרגיות מחוזקות וטובות יותר. לכן מומלץ לעשות טיהור אנרגטי לפחות פעם בחודש.

המלצה לפני הטיהור – הכינו דף ועט ורשמו בדף:

מה אתם רוצים שיהיה לכם ושיקרה לכם ולבני משפחותיכם?
במה אתם רוצים ושואפים להצליח? (זוגיות, קריירה, פרנסה, ילדים, וכו').
מה הייתם רוצים ל"סלק" מחייכם ומסביבתכם?
לכל מילה הכתובה בדף יש עוצמה בלתי רגילה ולכן חשוב להקריא אותן בזמן הטיהור, עצם ההקראה בקול רם והחזרה כמו מנטרה מעצים אותן עוד יותר.

שלבי הטיהור:

שלב ראשון – רצוי מאוד להתרחץ ולהיות נקיים לפני הטיהור.

שלב שני – חשוב מאוד לנקות את הבית מאבק ולשטוף את הרצפה כדי להוציא את כל האנרגיות שאינן רלוונטיות, אבק שנערם על הרהיטים יוצר עומס אנרגטי ואינו בריא לנשימה.

שלב שלישי – שימו עלי מרווה וחופן מלח גס בכלי חרס או בתוך פנג'ל או במחבת ישנה, הציתו עם גפרור את עלי המרווה עד שהעלים יבערו, יתכלו וייצא מהם עשן כבד. (אם העלים מעט ישנים ומתקשים להידלק שימי כמה חתיכות נייר שיישרפו ויגרמו ללהבה לכלות את עלי המרווה).

שלב רביעי – תעברו בכל חדר עם הכלי כשעלי המרווה מוציאים עשן ובתנועות סיבוביות כדוגמת ספיראלה מכוון הדלת והחוצה ממנה לסילוק האנרגיה השלילית ותוך כדי כך אימרו או קיראו בקול רם את מה שכתבתם בדף שהכנתם מראש, תבקשו לשחרר מחשבות רעות, קנאה, שנאה, יריבות, או כל דבר אחר שברצונכם לסלק מסביבתכם. ריחה החריף של המרווה מטהר ומזכך את האנרגיה בחלל, חשוב מאוד לפתוח את החלונות בזמן הטיהור.

שלב חמישי – לאחר שסיימתם להסתובב בין החדרים המתינו כחצי שעה ואז הדליקו נר בכל חדר ובסלון, ברכו כל נר ובקשו להכניס לחייכם את כל האיכויות שאתם רוצים לזמן אליכם. זיכרו שכדאי מאוד לרשום את כל מה שאתם מבקשים על דף ולהקריא בכל פעם שתדליקו נר ותברכו. תכניסו לדף את כל הבקשות שלכם, את האהבות, הזוגיות, פרנסה, קריירה וכו'.

שלב שישי – בסיום טקס הטיהור מומלץ לקנות זר פרחים טרי ורענן, להניח באגרטל ובכל בוקר במשך שלושה ימים, להחליף את המים באגרטל וביום הרביעי להשליך את הפרחים לפח מחוץ לבית ואת המים לשפוך באסלה. הפרחים והמים יספחו את האנרגיות השליליות שנשארה בחלל אחרי הטיהור.

(מומלץ להשתמש בפרחי שושן צחור או בחרציות בשל כושר הספיגה שלהם).

ערכת טיהור

ב ה צ ל ח ה!!!

ערכת טיהור