עיצוב פנים

עיצוב פנים – איך הוא משפיע עלינו על פי פנג שואי?

עיצוב פנים נכון, על פי פנג שואי, של החלל והצבת הרהיטים בו מעלה לנו את איכות החיים, יוצר אוירה יותר טובה, משפיע על מצב הרוח, על ההתנהגות, על ההישגים ועל היחסים הבין אישיים שלנו.

כאשר אנו מרגישים אי נוחות בבית או חוסר שביעות רצון מהסביבה בה אנו גרים מתעורר בנו הצורך לעזוב את המקום או ליצור שינוי כלשהו בבית או בסביבה. ברגע שנרגיש טוב ונוח בבית נחזק את רמת הביטחון והשלווה שלנו. כאשר קיים דיאלוג בין הבית לבין האדם החי בו נוצרת השפעה ישירה על חייו.

הבית הוא מראה למי שאנו וכל אחד מאיתנו יכול להתבונן במראה הפרטית הניצבת ממול לבחור את האפשריות שנרצה להכניס לחיינו, כי אנו יוצרים את המציאות של עצמנו והיכולת ליצור שינוי נמצאת בידינו.

אל תאפשרו למה שאתם לא יכולים לעשות, להפריע למה שאתם כן יכולים לעשות ………

ישנו פתגם ישן של סר ווינסטון צ'רצ'יל שאמר:

"אנו מעצבים את ביתנו ואח"כ ביתנו מעצב אותנו".

האם זוהי קלישאה או שבעצם זהו פתגם נכון ומציאותי?

לעיצוב הבית יש השפעה משמעותית על אורח החיים שלנו משום שהעיצוב בעצם משקף את תפיסת עולמנו. אם הבית מסודר בצורה אובססיבית או להיפך סביר להניח שאותם אנשים החיים בבית כזה יתנהלו באותה צורה בכל תחומי החיים, בעבודה, במשפחה, עם הילדים וכד'.

לכן איכות החיים בה אנו בוחרים לחיות וההצלחות שלנו בכל תחום בחיים קשורים באופן ישיר למרחב בו אנו חיים. אם נמצא את האיזון בין העולם הפנימי שלנו לעולם החיצוני והפיזי, נמצא גם את הדרך להרמוניה.

האם פעם חשבתם או תהיתם מה מסמל הבית עבורכם?

מהו בעצם "הבית"?

האם אתם מרגישים ביטחון, חום, חופש ושלווה בבית הפרטי שלכם?

האם אתם אוהבים את הבית שלכם?

האם הבית גורם לכם להתרגש?

האם זהו הבית שלו ייחלתם לגור בו?

האם אתם מרגישים שהבית תומך בכם?

אני מאמינה כי לכל אדם מגיע לחיות בסביבה נוחה ונעימה, סביבה שיאהב לשהות בה ושיוכל לבטא את עצמו. כי בסופו של יום, כשאנו חוזרים הביתה אחרי יום עמוס מהעבודה או מכל פעילות אחרת, אנו מבקשים תמיד לחזור אל המקום הכי מקודש לנו, למקום שמטעין אותנו אנרגטית כמו מצבר והוא בעצם "הבית" שלנו, כי ביתנו הוא מבצרנו.

לכל בית המזל שלו, בכל בית יש למצוא את נקודות החוזק ואת נקודות החולשה שלו לכן חשוב לעצבו כך שיאפשר לאדם לממש את הפוטנציאל הקיים הן בחלל והן באדם החי בו.

הידע שלי בעיצוב פנים מאפשר לי לזהות את הפוטנציאל הגלום בחלל, למצוא פתרונות עיצוביים ולהתאים אותו לצרכי הדיירים.

אתם מוזמנים ליצור קשר להזמנת ייעוץ עיצוב פנים על פי פנג שואי :050-7723774