שפע ופרנסה

איך להפעיל את השפע והפרנסה לפי מפת הבית

הבית הוא המרחב שמשקף את עולמנו הפנימי ואת מציאות חיינו. במהלך שנות מגורינו בבית מתקיימים השפעות אנרגטיות הדדיות בין הבית לבינינו. ככל שאנו שוהים זמן רב יותר בבית כך זה מתבטא בהלך חיינו ובהתנהגות שלנו כלפי פנים וכלפי חוץ.

וינסטון צ'רצ'יל אמר: "אנחנו מעצבים את ביתנו ואח"כ ביתנו מעצבים אותנו"

מפת הבית מתחלקת ל 8 אזורים, כאשר כל אזור מייצג תחום בחיינו:

קריירה, בריאות, שפע, מוניטין, אהבה, שמחה, תמיכה והתפתחות אישית.

כשקיים קושי או עיכוב כלשהו באחד מהתחומים האלו נוכל למצוא ביטוי לכך באזור המקביל לו בבית. לכן, כדי להביא או לחזק את התחום הזה לחיינו עלינו להעצים ולפעול באותו אזור כדי לגרום לאנרגיית החיים להיות פעילה יותר.

אז איך מזמנים שפע ופרנסה בעזרת מפת הבית?

תורת הפנג שוואי מאפשרת שימוש בכמה טכניקות. טכניקה אחת מתבססת על המפה הבסיסית של הבית והשפעת הכיוונים על תחומי החיים.

טכניקה נוספת היא מפה אסטרולוגית של הבית המתבססת עפ"י שנת הבניה של הבית, וחישובים של תאריכי הלידה של בני הבית והיא בעצם המפה הכי מדוייקת כי היא מתייחסת לרמת האנרגיה הקיימת בכל אזור בבית.

אשתף אותכם בסיפור של יעל ודניאל (שמות בדויים לצורך המאמר).

יעל הזמינה אותי לייעוץ בביתם משום שבתקופה מסוימת התעוררו כמה בעיות כלכליות, פיטרו את דניאל ממקום עבודתו והוא מובטל כבר חצי שנה. ליעל לא טוב בבית ויש הרבה כעסים וריבים.

בפגישתנו דניאל היה מאוד סקפטי בכל הקשור לפנג שוואי, לטענתו פנג שוואי הינה תורה מיסטית שקרובה יותר לפגניות ואמונה בפסלים מאשר שזה יהיה אמיתי.

עשיתי סיבוב בבית, התבוננתי היטב בכל פרט ופריט וראיתי שיש בכמה פינות בבית מספר לא קטן של כדים ועציצים בהם צמחים יבשים לגמריי שלא קיבלו תשומת לב זמן רב.

בחדר השינה בנוי קיר גבס, ככה סתם ממש באמצע החלל כאלמנט עיצובי ובצמוד לו המיטה, כך שהמיטה בעצם ריחפה לה בחלל החדר.

המיטה עשויה ממשטח עץ ומעליו מזרן, פשוט רק כדי לישון ולא יותר.

אין שידות בחדר השינה, במקום זה הייתה בצד שידת פלסטיק של כתר.

כורסא שעמדה בצד הפכה לפינת אוסף של בגדים. בקיצור עומס מטורף היה שם בחדר.

המטבח, שנמצא באזור השפע הכלכלי (דר' מזרח) היה עמוס לעייפה. באמצע המטבח אי ועליו כל דבר אפשרי, החל מקופסאות הקורנפלקס ועד לערימות של שקיות ניילון.

המטבח מואר מאוד וכל כך לא מנוצל ונמצא באזור שאמור להביא שפע לבית.

יעל ודניאל קיבלו הנחיות מדוייקות מה לעשות וכיצד לפעול כדי לשחרר את החסימות האנרגטיות בחדר השינה ובמטבח. ודניאל כמובן המשיך להיות סקפטי אך הסכים לזרום ולבצע את ההנחיות.

עברו מספר שבועות, יעל ודניאל עשו שינוי בחדר השינה והורידו את הקיר גבס שעמד באמצע חלל החדר, הזמינו מיטה חדשה עם שתי שידות וגב מיטה, הזמינו פינת ישיבה של שתי כורסאות ושולחן עגול ותלו וילונות. את הארונית מפלסטיק פינו מהחדר.

ולמרבה הפלא, באותו היום שדניאל תלה תמונה ושעון עם מטוטלת גלויה באזור השפע הכלכלי (דר' מזרח), בהתאמה למפה האנרגטית של הבית, הוא קיבל שיחת טלפון ובה התבשר שהתקבל לעבודה בה הגיש מועמדות. מאותו הרגע דניאל הודיע ליעל שהוא מבצע את כל ההנחיות בסיכום הדו"ח שקיבלו בייעוץ לפרטי פרטים כדי לשפר את איכות החיים שלהם בבית.

איזה כיף לקבל תגובות כאלה וכמה חשוב לבצע את כל ההנחיות כדי להצליח.

חשוב להדגיש כי פנג שוואי עובד גם אם אינכם מאמינים, ברגע שטיפלתם באזור מסוים ופיניתם לו את האנרגיה העצורה, אין שום סיבה שהוא לא יפעל לטובתכם.

img_1038 img_1039 img_1040 img_1271